1. Oğlumuz Serdar Diyor ki; Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.

2. Oğlumuz Murat Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.

3. Ailemin tek oğluyum babamın sağ koluyum, Hey büyüklerim bende adam oluyorum, Laf aramızda birazda korkuyorum, Bu mutlu günüme sizleri de bekliyorum.

4. Çocukluğa elveda Delikanlılığa merhaba Renk katın günümüze Gelin dostlar sünnetimize.

5. Oğlumuz İsmail Diyor ki; Ey Muhammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

6. Oğlumuz Aydın’ın sünnet sevincini sizlerle paylaşmaktan onur duyacağız.

7. Sevgili oğullarımızın Sünnet Merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.

8. Oğlumuz Cengiz Diyor ki; Başıma giydim fes Aniden oldum prens İşte karşındayım sünnetçi baba İstediğin kadar kes.

9. Biricik Oğlumuz Şafak Diyor ki, Halalar, teyzeler, amcalar Gelin beni yalnız koymayın Kesecekmiş aman şaka sanmayın Sünnetim var, yalnız bırakmayın Biraz korkuyorum yanlış anlamayın.

10. Annemle babam karar vermiş, Çocukluk çağım sona ermiş, Allah‘ın emri ne yapmalı, En iyi satırın altına yatmalı, Teslim ol dedi bir ses, Yardıma gelsin herkes, Teslimiz sünnetçi amca pes, Ne olur acıtmadan kes, Bu törene dost ve akrabalar, Katılsın herkes…

11. Oğlumuz; Ersoy’un Sünnet düğününde siz sevgili dost ve akrabalarımızıda görmekten onur duyacağız.

12. Oğlumuz Mehmet Diyor ki; Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.

13. Hz.Muhammed'in emridir sünnet Banada nasipmiş bu mürvet Duyan duymayana duyursun Sevabına nail olmak isteyen Bu mutlu günüme buyursun Ellerinizden öperim Sizleride sünnetime beklerim.

14. Derya ile Metin Keskin'in biricik oğulları ÖMER'in Sünnet Düğününe Tüm dostlarımız davetlidir.

15. Oğlumuz Kenan'ın Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

16. Oğlumuz Emre Diyor ki; Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

17. Çocuk değilim artık hergün büyüyorum Bindim arabaya son sürat geliyorum Duymayan kalmasın ben sünnet oluyorum Hepinizi yanımda görmek istiyorum

18. Yüce dinimiz emretmiş, Duydum ki bu sünnetmiş, Küçük yüreğimle mutluluk dileğimle, Sizleri de bekliyorum sünnet düğünüme.

19. Oğlumuz Hakan Diyor ki; Sünnet olacaksin dediler Beni nazlı büyüttüler Mürvetimi görmek icin 8 yıl beklediler Başa geldi cekilecek Fazlası var kesilecek Sünnetime gelirseniz Tüm acılarım dinecek

Eğer bastırmak istediğiniz sünnet davetiyesinin üzerinde klasik sözlerin yazmasını istiyorsanız sitemizde bulunan davetiye modellerini inceleyebilir ve burada sizlere en uygun olan metin örneklerinin davetiyelerinizin üzerinde yer almasını sağlayabilirsiniz.  Yukarıdaki sünnet sözlerinden istediğiniz metni seçerek davetiyenizin üzerine yazdırabilirsiniz. İster komik, isterse klasik sözler, tercih tamamen size kalmış. Davetiye görseline göre uyum sağlaması açsından da mesaj seçimi önem arz etmektedir. Seçim yaparken bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Web sitemizde her bütçeye uygun sünnet davetiyesi bulmanız mümkün. Sadece inceleme ve karar için zaman ayırmanız gerekmektedir.
Çocuklar için görkemli bir şekilde hazırlanan sünnet törenleri, güzel ve anlamlı bir davetiye ile tamamlandığında bu özel günün ölümsüz olması sağlanacaktır. Erkekliğe ilk adımın atıldığı böyle bir günde gönderilecek olan davet kartındaki sünnet sözleri büyük bir özenle seçilmelidir. Bu nedenle öncelikle nasıl bir organizasyonun planlanacağına karar verilmelidir. İslami bir tören için uygun olan sünnet sözlerini, eğlenceli bir tören için uygun olan eğlenceli sünnet sözlerini ve sadece bir davet için uygun olan sade sünnet sözlerini sitemizde bulabilirsiniz. Uygun görülen metinler iletişim kısmından seçilen davet kartıyla birlikte yetkililere gönderilmelidir. Sipariş üzerine sünnet sözleri belirlenen konsepte uygun olarak davetiyelere basılarak, kısa süre içerisinde alıcılara ulaştırılmaktadır.

Bilindiği üzere sünnet organizasyonlarında tercih edilen bir diğer yazı türü ise manilerdir. Mani, hem kısa hem de anlamlı kelimeler bütünü olması nedeniyle davetiyelerde şık bir görünüm elde edilmesini sağlar. Bu tür davetiyelerin basılması, sünnet olacak çocuklar için de erkekliğe ilk adım attığı günün en önemli hatırasının oluşması demektir. Anne ve baba tarafından basılan davetiyeler ileri de çocuğunuzun çocuğu için de nostaljik bir davetiye fikri oluşturabilmektedir. Bu nedenle her detayın önemli bir şekilde incelenmesi, en güzel seçimlerin yapılmasında özen gösterilmesi gerekmektedir. Bir anne baba için de çok önemli bir hatıra olacak olan davetiyeler aslına bakıldığında çocuklarına da bir çağrı yaptıkları anlamına geliyor.

Peki sünnet sözleri neye göre seçilmelidir. Her organizasyonda olduğu gibi sünnet organizasyonunda da konsepte uygun seçim yapılması gerekmektedir. Bu tür uygulamalarda genellikle islami sözler tercih edilmektedir. Çünkü sünnet olarak erkek çocukları İslami bir yükümlüğü yerine getirmiş olmaktadır. Sünnet sözleri sitemiz üzerinde yer alan tüm sözler, özgün olarak üretilmiştir.  Manilerde ise hazır kalıplara ver verilmiştir. Geniş bir arşivimiz bulunmaktadır. Bu nedenle hangi tarza uygun sünnet sözü arıyorsanız, yapacağınız detaylı bir  arama ile sitemiz üzerinden bulmanız mümkün olacaktır.  Sünnet davetiyelerinde siz de anlamlı sözlere yer vererek, oğlunuzun en özel gününü ölümsüz kılabilir, aynı zamanda onun yanında olmasını istediğiniz sevdiklerinize etkileyici bir çağrıda bulunabilirsiniz.

 Whatsapp