• Eda gelin oluyor. Kına gecemizde sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyarız.
  • Mutluluk gele dursun, Dostlara haber olsun, Kınamız var, Bizi sevenler buyursun...
  • Funda'nın kına gecesine davetlisiniz.
  • Kınan kutlu olsun, Ağzın tatlı olsun, Çağır tüm sevdiklerini Gelin olduğunu görsün.
  • Bir gözümde yaş, bir gözümde aşk, yüzümde mutluluğun izleri, kına geceme bekliyorum sizleri.
  • Bu gece evimde misafirim. Beni uğurlamaya sizleri de bekliyorum.
  • Kına gecemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.Kişisel isteğe göre anlamlı, romantik, mizahi ya da klasik kına sözleri için firmamızın vermiş olduğu hizmetten faydalanabilirsiniz. Söz, nişan ve nikah gibi organizasyonların başlangıcıyla ilk sıra kına işlemine gelir. Bu ilk adımın özel olması için çağrıda bulunulacak kişilere de özel sözlerle hitap edilmesinde yarar olacaktır. Çünkü en anlamlı günün, en derin hatıralarından biri de o gün için söylemiş ve daima kalıcı olacak olan sözlerdir. Sitemizde yer alan hazır demoları inceleyip, beğendikten sonra kopyalayarak seçmiş olduğunuz kına davetiyesi  ile birlikte göndermeniz yeterlidir. Seçilen yazı en kısa süre içerisinde davetiyeye basılacak ve adrese teslim için gönderilecektir. Peki kına davetiyelerinde nasıl bir kalıp kullanılmaktadır ? Kına davetiyesi sözleri neye göre seçilir ? Merak edenler için işte detaylar...

İyi bir davetiyede öncelikle durumu özetleyen anlamlı sözlere yer verilmektedir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken en önemli husussa, seçilecek olan kına sözünün, davetiyenin boyutlarında uygun olmasıdır. Eğer uzun bir yazı seçilip, dar bir davetiye modeli seçilmişse mecbur olarak yazı fontunun da küçültülmesi gerekecektir. Okunabilirliği kolay olan bir font her zaman en iyi davetiyelerin vazgeçilmezi olmuştur. Bu noktaya dikkat edildiğinde kusursuz bir çağrı yapmak kaçınılmazdır. Kına sözleri seçmek istiyor ancak binlerce söz arasında kayboluyor musunuz ? Sitemizde yer alan birbirinden modern sözler için ayrı ayrı kategorilerde düzenlenmiş bulunmaktadır.

Kına davetiyesi sözlerini seçerken mümkünse kınada kullanılacak konseptin özellikleri dikkat alınmalıdır. Mesele eğlenceli bir kına planlanmışsa daha çok eğlenceli Kına sözlerinin, romantik bir kına planlanmışsa da daha çok şairane kına sözlerinin seçilmesinde fayda olacaktır. Eğer alışılmışın dışına bir söz arıyor ancak bulamıyorsanız, sizler için hazırlamış olduğumuz sözleri inceleyebilirsiniz.  Her davetiyede modern seçimlerin yapılmasına özen gösterilmesi gerektiği gibi kına sözlerinin de kurallara ve konsepte uygun olması önemlidir. Bu nedenle 2018  yılının en yeni kına sözleri için ön araştırma yapılmasında fayda olacaktır. Böylece diğer davetiyeler ve sözlerden ziyade özgün bir tasarımla sevdiklerinize hitap etme olanağı elde edeceksiniz.


 Whatsapp