Nikah hazırlıklarına başladınız ve sırada davetiye mi kaldı? O zaman sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet veren sitemizden en anlamlı nikah davetiyesini bastırabilirsiniz. Özellikle sıradan nikah yazıları yerine sizlerde farklı bir nikah sözü bastırmak istiyorsanız sitemizde bulunan örnek nikah sözlerinden seçim yapabilirsiniz. Sipariş formuna Nikah sözünü kopyala – yapıştır yaparak ekleyebilirsiniz.

1.  Ömür boyu mutluluğa imzalarımızı atarken Sizlerin yanımızda olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.

2.  Nikah törenlerinde sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.

3.  Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız

4.  Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan Nikah törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.

5.  Yalnızlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, Sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar...

6.  Duvağımda beyaz teller, Girmesin araya eller, Allah yazmış bizi bize, Duyuruyoruz şimdi size Mutlu geçsin günlerimiz Sevgi dolu kalplerimiz, Ömür boyu beraberiz Nikâhımıza sizleri de Bekleriz.

7.  Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken Nikâh törenimizde Siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir...

8.  Onca yıldır ne zaman evleneceksiniz sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve sizi dört gözle beklediğimiz nikahımıza davet ediyoruz.

9.  Kuruyan topraklar yağmuru bekler,Karanlık geceler sabahı bekler, Seven söz verince bir ömür bekler, Bu iki genç sizleri nikahına bekler.

10. Yaşamı güzellikleriyle, Zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, Hüzün ve mutluluklarıyla, Her anında paylaşmaya... EVET

11. Bir ömür beraberliğimiz için "EVET" derken Siz değerli dostları da aramızda görmekten Onur duyarız...

12. Evet; Evet bu kelimeyi binlerce kez söyledik. En özelini de sizlerle paylaşmak istedik

13. Karşılıksız aile sevgisi ve güveniyle büyüyüp hayat adlı yolculukta kendi irademizle aldığımız evlilik kararımızın geleceği kucaklayarak ilk "EVET"ini sizlerin huzurunda söylemekten gurur ve mutluluk duyacağız.

14. Yaşamın bir anlamı da sevmek. Aşık olmak ise; birlikte güzeli aramak. Doya doya beklemek, özlemekse aradığını bulmak. Bulduğunda evet demek ise biz, "EVET"i demiştik. Bunu sizlerle beraber yinelemek istiyoruz.

15. İki cihan saadeti duası ile birbirimize “EVET” derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Anlamlı, duygusal, komik, klasik  nikah sözlerine bakarak sitemizden dilediğiniz davetiye modelinin üstüne bu yazıları yazdırmak için sipariş formunu doldurmanız ve bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 Whatsapp