• Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 • Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.
 • Özel günler birlikte güzel, nişanımıza davetlisiniz.
 • Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.
 • Mutluluk paylaşmaksa eğer bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız her şeye değer... 
 • Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.
 • Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır. 
 • Sözün bittiğe yerde nişan başlar, mutlu günümüzde gözlerimiz sizleri arar.
 • Hayat denen zor yolun sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık her zor anın sonunda birlikte meydan okuduk hayata mutluluğa ilk adım attığımız nişan törenimizi siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.
 • Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun, nişanımız var bugün, bizi sevenler buyursun.  
 • Tek amacımız güzel bir yuva kurmaktı bunun ilk adımında sizleri de aramızda görmek isteriz
 • Biz nişanlanıyoruz… mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz…
 • Yeni bir hayata merhaba derken siz dostlarımızla birlikte olmaktan mutlu olacağız…
 • Yeni bir başlangıca adım atarken siz dostlarımızı da aramızda görmekten kıvanç duyacağız… teşriflerinizi bekliyoruz…
 • Evliliğe giden yolda ki ilk adımı atarak nişan  törenimiz de siz değerli yakınlarımızla birlikte olup mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyoruz…


Hayatın en güzel zamanlarında, sevdiğimiz kişiyle güzel bir gelecek planı yaparken, davetiye üzerinde hangi tarz metin yazması gerektiğine bir an önce karar verilmelidir. Birlikteliğin ilk ve en önemli adımı olan nişan organiazasyonu için hazır şablonlarda oluşturulmuş nişan sözleri bulmak mümkündür. Fakat bu şablonlar arasından kendinize özgü olan sözleri bulmakta zorlanıyorsanız, yaptığınız seçimleri sevdiklerinizden yardım alarak kesinleştirebilirsiniz. O halde kusursuz bir seçim yapabilmeniz için sizlere , hangi tarz davetiyelerin ve nişan sözlerinin, hangi tarz nişan konseptine daha uygun olacağı konusunda bilgiler verelim.

Hayatınızın aşkını buldunuz. Ve onunla gelecek planları yapmaya, hatta hayatınızı birleştirmeye karar verdiğiniz. Bunun için isteme töreninin ardından söz takıldı. Şimdi ise sırada nişan var ? Nişan için nasıl bir tören yapılacağına karar verilmesi aşamasında çiftler oldukça zorlu zamanlar geçirmektedir. Bu nedenle önce nişan için ne kadar bütçe olduğu kararlaştırılmalıdır. Buna göre de konsept modelleri incelenmelidir. En son aşamada ise nişan davetiyesi ve nişan sözleri , yapılan o müthiş organizasyon için sevdiklerinize haber ileten bir araç olacaktır. Bu nedenle büyük bir titizlikle her modelin incelenmesi ve konsepte uygun sözlerin ve davetiye şekillerinin seçilmesi gereklidir. Yapılacak olan nişan sadece aile arasında yapılıyorsa daha sade bir dil kullanımı şarttır. Abartılı sözlere, şaşalı girişlere gerek bulunmamaktadır. Çünkü sade nişan sözleri aile arası organizasyonları en iyi yansıtan seçimlerdir.

Eğer nişanın aile arasında değil de arkadaşlar arasında yapılması isteniyorsa davetiye modellerinin daha çok mizahi olması önerilmektedir. Bu tür davetiyelerde genellikle eğlenceli nişan sözleri kullanılır. Elbette ki nişan denildiği zaman birbirinden güzel daha güzel konseptlerde akıllara gelmiyor değil. Mesela kokteyl tarzı davetler hem daha asil hem de daha kibardır.  Bu tür organizasyonlar için daha klasik ya da daha şairane nikah sözleri incelenmelidir. Aynı zamanda davetiye modelleri de daha sade detaylara sahip olmalıdır. Kısaca belirtmek gerekirse nişan sözleri, yapılacak olan konseptlerin niteliklerine göre seçilmektedir. Nişan sözleri sitemiz üzerinden en güzel ve hatta en özel sözlere ulaşabilirsiniz.

 Whatsapp