Hakkımızda

2005’ten bu yana davetiye ve matbaa alanında hizmet veren firmamız, 18 yıllık deneyimi ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik davetiye satışı yapmaya devam etmektedir.  Türkiye Davetiye markası ile Bursa’dan Türkiye’nin hatta Dünya’nın birçok noktasına davetiye gönderimi yapmaktayız. Türkiye Davetiye, Mıknatıs Depo Anonim Şirketinin Bir Markasıdır. Her geçen gün makine ve personel sayısını arttırarak müşterilerimize sorunsun bir davetiye teslimi yapmaktayız. Şimdiye kadar 50.000 ‘den fazla çifte davetiye gönderimi yaparak bu sayıyı her sene daha üst çıtaya taşımayı hedeflemektedir. Firmamız ekonomik ve lüks davetiye modellerinin yanında sade ve ilginç davetiye modelleri de üretmektedir. Web adresimizden üretimini yaptığınız modelleri inceleyebilir. Sorularınızı müşteri temsilcilerimizi arayarak sorabilirsiniz. Müşteri yorumlarımızı incelediğinizde bizden davetiye alan çiftlerin memnuniyetlerini net bir şekilde görebilirsiniz.


Üretim Aşaması


BASKI
KESİM
PAKETLEMEKARGO
Davetiyeler üzerine baskılar matbaa da büyük ofset makinalarında yapılmaktadır. Böylece baskı sonrası renkler istediğiniz gibi çıkmaktadır.
Baskıdan çıkan davetiyelerinizin Giyotin makinalarından kesimi yapılır.
Kesimden Çıkan davetiyeler, personelimiz tarafından uygun bir kutuya koyulur ve paketlenir.
Pakeleme işleminden sonra ürünler faturalı bir şekilde verdiğiniz adrese ücretsiz kargo ile sevk edilir.
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz !

Davetiye modelleri günümüzde birçok farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Siz de özel günlerinize farklı  Düğün davetiyeleri ile anlam katmak istiyorsanız, bu konuda tecrübeli ve birçok seçenekleri ile hizmet veren Türkiye Davetiye ’yi tercih etmelisiniz. 

 Whatsapp