Davetiye, 1000 Ad. 60 TL.

Firmamız, yaklaşık 8 yıldır davetiye sektöründe hizmet vermektedir. Şimdiye kadar başta Türkiye'de iller olmak üzere Yurt dışına da yüzbinlerce davetiye göndermiştir. Şuana kadar gönderdiğimiz davetiyelerden ciddi sorun arz edecek herhangi bir şikayet almamışızdır. Davetiye işini profesyonel anlamda yapan firmamız, Türkiye de davetiye firmaları arasında ilklerin arasında yer almaktadır. Bu zamana kadar büyüyen firmamız, büyüme konusunda ki en büyük etkenlerden biri ekonomik ve hızlı çözümler sunmasıdır. internet sitemiz de binlerce davetiye modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında kendi zevkinize uygun davetiyelerde bulmanız büyük olasılık olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Iletisim Bilgilerimiz

Bursa Matbaa ve Tanıtım Hizmetleri

0 224 252 00 33

Email : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gazcılar Cad. Yavuz Sk. No:5/A Osmangazi/BURSA

ExtraWatch Agent Module

Visitor heat map tracker, live visitor tracking, real time visitor counter

Ödeme Yöntemleri

Ödemelerinizi dilerseniz PAYPAL aracılığı ile kredi kartınızla, dilerseniz havale yöntemi ile banka hesabımıza yapabilirsiniz. Ayrıca 150 TL ye kadar olan ödemelerinizi Kapıda Ödeme yöntemi ilede gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook LikeBox